کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

نرم افزار مدیریت سبد سهام بان

افزونه تابلو خوانی MetaTSE

بورسدان

دسترسی سریع

تمدید اعتبار کد فعالسازی نرم افزار سهامبان

نرم افزار مدیریت سبد سهامبان

نرم افزار هوشمند مدیریت سبد سهامبان

عرضه اولیه در راه است

يكشنبه, ۲۷ دی ۱۳۹۴، ۰۹:۵۰ ب.ظ

معاون عملیات و نظارت بازار فرابورس ایران از عرضه اولیه 10 درصد سهام دارو سازی کاسپین تامین در روز 29 دی‌ ماه خبر داد.

بهنام محسنی، معاون عملیات و نظارت بازار فرابورس ایران ضمن اعلام این خبر بیان داشت: این شرکت در کنار 8 شرکت دیگر در صنعت مواد و محصولات دارویی در بازار فرابورس حضور خواهد یافت.

معاون عملیات و نظارت بازار فرابورس ایران با بیان اینکه عرضه اولیه "کاسپین" در بازار اول و به میزان 15 میلیون سهم انجام می‌شود، گفت: 9 میلیون سهم جهت کشف قیمت و 6 میلیون سهم متعلق به معامله‌گران آنلاین خواهد بود.

وی در خصوص نحوه سهمیه‌بندی این سهم در روز عرضه اولیه اظهار داشت: سهم هریک از صندوق‌های سرمایه گذاری اعم از قابل معامله و مشترک 37 هزار سهم بوده و هر کارگزاری‌ با تمامی شعب می‌تواند به میزان 49 هزار و 500 سهم این شرکت را در روز عرضه خریداری کند.

به گفته محسنی، 95 درصد سهام این شرکت 150 میلیارد ریالی متعلق به شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین و 5 درصدی دیگر آن در اختیار سرمایه‌گذاری صبا تامین قرار دارد.

گفتنی است، شرکت دارو سازی کاسپین تامین معادل 2600 ریال سود برای سال مالی 94 پیش‌بینی کرده و در 6 ماهه نخست امسال 1193 ریال از سود را پوشش داده است؛ ضمن آنکه فعالیت اصلی این شرکت در زمینه تولید و توزیع انواع محصولات دارویی، غذایی و آرایشی و بهداشتی است.

عرضه اولیه کاسپین

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی