کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

نرم افزار مدیریت سبد سهام بان

افزونه تابلو خوانی MetaTSE

بورسدان

دسترسی سریع

تمدید اعتبار کد فعالسازی نرم افزار سهامبان

نرم افزار مدیریت سبد سهامبان

نرم افزار هوشمند مدیریت سبد سهامبان

تحلیل تکنیکال خشرق (93/08/23)

جمعه, ۲۳ آبان ۱۳۹۳، ۰۹:۵۴ ب.ظ

بنا به درخواست دوستان این تحلیل قرار گرفت. همانطور که در چارت ملاحظه می نمایید قیمت در یک کاتال در حال نوسان است و با حماتی که بر روی خط میانی کانال که با فیبوی 61.8 منطبق شده است به سمت سقف کانال حرکت نموده است.

در حال حاضر قیمت بالای قله قبلی قرار گرفته است یعنی بالای 224 تومان که می توانید آنرا به عنوان حمایت نزدیک خود در نظر بگیرید. اما ادامه حرکت براساس اندیکاتورها به اینگونه است:

اندیکاتور استوکاستیک که نوسان های نزدیک را نشان می دهد هیچگونه علامتی از برگشت قیمت به سمت 224 نشان نمی دهد مگر به علتی غیر تکنیکالی!

دو اندیکاتور دیگر ما که تایید کننده روند است در فاز بسیار خوبی قرار گرفته اند. اندیکاتور شاخص میانگین حرکت جهتدار به خوبی از هم فاصله گرفته است که تاییدی بر روند صعودی سهم است و اندیکاتور MACD هم در فاز دادا سیگنال روندی است . یعنی با عبور هیستاگرام ها به بالای خط قرمز عملا وارد فازی می شویم که باید منتظر موقعیت مناسب خرید شد. با این حال مقاومت پی روی سهم سقف کانال است یعنی 243 تومان که با فیبوی 113 همپوشانی دارد. بنابراین برای ادامه روند باید سقف کانال را بشکند و ادامه حرکتش ( اینکه به سقف شکسته شده پولبک بزند یا همچنان صعود کند) به جو بازار و گروه بستگی دارد. 253 تومان و 288 تومان اهداف پی روی سهم خواهد بود.


(نظرات خود درمورد این تحلیل را در این صفحه و سایر سوالات خود را در بخش :پرسش پاسخ" مطرح نمایید)


تحلیل تکنیکال خشرق (93/08/23)

 • ۹۳/۰۸/۲۳
 • نیما گرجی

تحلیل تکنیکال خشرق

نظرات (۲)

سلام.ممنونم استاد.بیرحمت اگه فرصت شدپسهندروهم تحلیل بفرمایین
 • مهدی گوهری
 • ممنون نیما جان.زحمت کشیدید.
  پاسخ:
  موفق باشید
  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  تجدید کد امنیتی